piątek, 22 maja 2009

Fantastyczna darmowa reklama Twoich aukcjiOstatnie działania Allegro wzbudzają we mnie duży entuzjazm! Ciekawa jestem jak Ty na nie zareagujesz :)

1. Powyżej widzisz przykład oferty naszych aukcji, jaką i Ty możesz skomponować kilkoma kliknięciami i w ciągu kilku sekund. Nazywa się to WIDGET. Możesz umieścić je potem gdzie chcesz - na blogu, swojej stronie internetowej, na facebooku, czy gdziekolwiek chcesz promować Twoje aukcje.

A to wszystko przygotowało dla Ciebie Allegro :) Działaj!

2. Oprócz tego, 20 maja ruszyła nowa kampania wizerunkowa Allegro.

Jest to dla sprzedawców świetny sygnał, gdyż do ich aukcji będzie docierało więcej potencjalnych klientów.

Muszę przyznać, że pomysły Allegro są niesamowite! Przeczytaj jak o tej akcji pisze samo Allegro:

Tym razem hasło przewodnie to Miliony rzeczy walczą o twoją uwagę. Kampania obejmuje reklamy w telewizji, radio i Internecie, a także inne działania promocyjne. Będzie trwać do końca czerwca.

Akcja Miliony rzeczy walczą o twoją uwagę pokazuje sekretne życie towarów, wystawianych na Allegro, ich walkę o przyciągnięcie uwagi klientów.(...) Ponadto na ulicach największych miast możecie spotkać spacerujące przedmioty z Allegro. Możecie też podejrzeć, co się dzieje za kulisami, zanim towar trafi na aukcję. Te rzeczy naprawdę chcą się pokazać z najlepszej strony!

Kampania ma uświadomić odbiorcom, jak wiele rzeczy mogą kupić na Allegro. Z pewnością przyciągnie na Wasze aukcje kolejnych zainteresowanych którymś z milionów walczących o uwagę przedmiotów.

Bardzo mi się to podoba! Zacieram już ręcę z myślą jakie korzyści przyniesie ta wizerunkowa akcja Allegrowym sprzedawcom :)

3 komentarze:

Andrzej pisze...

Dzięki Marto, że pilnujesz tematu Allegro i wynajdujesz takie fajne ciekawostki i narzędzia odnośnie tej platformy. Mi ostatnio ciężko je śledzić, bo inne zajęcia oderwały mnie od sprzedaży przez allegro. A dzięki Tobie wiem co się dzieje i jestem mniej zaskoczony, jak co jakiś czas loguję się do panelu "moje allegro" :).

Świetny post o miłości :), bo miłość jest piękna :).

Łukasz Tomczak pisze...

ten widget to całkiem fajne rozwiązanie podoba mnie się :)

Anonimowy pisze...

Zapraszam do skorzystania z systemu Reklamy Kontekstowej LinkPower.pl Cena 12,20 za 365 dni publikacji Twojej Reklamy w Systemie Reklamy Kontekstowej LinkPower.pl http://linkpower.pl
Istnieje możliwość zamieszczenia także darmowej reklamy w Systemie Reklamy Kontekstowej LinkPower.pl Pozdrawiam