piątek, 17 lipca 2009

Mniejsze opłaty dla sprzedawców na Allegro


Śledząc komunikaty publikowane przez Allegro, znalazłam taki, który na pewno Was zainteresuje. 28 lipca Płatności Allegro zastąpi nowy, DARMOWY system płatności - Płacę z Allegro.

Jest to świetna wiadomość dla tych sprzedawców, którzy dotychczas udostępniali kupującym Płatności Allegro. Od 28 lipca nie będą musieli płacić prowizji (które wcale nie były takie niskie! ) za tę przyjemność. Sprzedawcy, którzy się wstrzymywali przed udostępnieniem tej opcji, wreszcie będą się mogli zdecydować.

Dotychczas było tak, że prowizję płaciło się na każdym kroku - za wystawienie aukcji, prowizję od sprzedaży każdego przedmiotu, a jeśli Allegrowicz zapłacił przez Płatności Allegro, to jeszcze powizję od tej wpłaty. Od 28 lipca, przynajmniej ten ostatni etap, który jest niczym, tylko OGROMNĄ WYGODĄ dla obu stron, będzie całkowicie darmowy. BRAWA DLA ALLEGRO!

Dla kupujących jest to o tyle wygodne, że zapłacić mogą natychmiast po kliknięciu w "kup teraz", nie czekając, ani nie szukając numeru konta sprzedawcy na stronie aukcji, czy stronie "O mnie". Bardzo często też, nie zapłacą ani grosza za przelew (jeśli np. mają konto w Inteligo lub w innym współpracującym z Allegro banku). Będą też mogli zapłacić kartą kredytową. Przyspiesza to bardzo całą transakcję, bo sprzedawca natychmiast otrzymuje wpłatę, którą w każdej chwili będzie mógł przelać na swój rachunek beż żadnych dodatkowych opłat.


Jeżeli chcecie się dowiedzieć co jeszcze fajnego jest w "Płacę z Allegro", zobaczcie tę krótką prezentację Allegro na tej stronie.

Brak komentarzy: