wtorek, 4 sierpnia 2009

Ważna informacja odnośnie punktów Payback


Wielu sprzedawców na Allegro zbiera punkty Payback w ramach „Płatności Allegro”, które niedawno przekształciły się na darmową usługę „Płacę z Allegro”. Punkty te można wymieniać na ciekawe nagrody do biura lub domu.

Tutaj również nastąpią pewne zmiany:

"Od 16 września 2009r. rusza nowy program bonusowy, którego właścicielem będzie wiodący europejski operator systemu lojalnościowego. Nowy program skierowany będzie również do kupujących na Allegro. Za każde 3 zł wydane na Allegro przyznany zostanie 1 punkt. Dodatkowe punkty będzie można zdobyć w wielu promocjach na Allegro. Aby uczestniczyć w nowym programie, wystarczy zalogować się w dotychczasowym programie PayBACK w terminie od 16 września do 16 listopada 2009, zaakceptować załącznik nr 1 do Regulaminu i wyrazić zgodę na przeniesienie zebranych punktów PayBACK do nowego programu.

UWAGA:

Brak zgody na przeniesienie punktów w podanym terminie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na usunięcie konta PayBACK wraz z przypisanymi do niego punktami. Obecny program lojalnościowy PayBACK kończy swą działalność 15 września 2009. Od 1 września 2009 nie będą przyznawane dotychczasowe punkty PayBACK oraz nie będzie możliwości wymiany zebranych punktów na nagrody w obecnym Programie.”

Całość można przeczytać na stronie payback.

Przypomnę Wam jeszcze po 16 września, żebyście nie zapomnieli zaakceptować nowego regulaminu. Inaczej przepadną wszystkie Wasze punkty payback!

Brak komentarzy: