czwartek, 22 października 2009

Joe Vitale w Warszawie i my też :)

Złote Myśli mają przyjemność zaprosić wszystkich na seminarium z Joe Vitale. 24 października 2009 (sobota). Impreza ta do tanich nie należy, ale jak ktoś zna Joe, jego oddziaływanie i niezwykłe przesłanie, które na żywo brzmi jeszcze lepiej, to zdaje sobie sprawę, że jest ona warta swojej ceny. Zawsze też można zainteresować się DVD z tego seminarium, które jest dziesięciokrotnie tańsze niż uczestnictwo.

Na zdjęciu powyżej jest Sebastian Schabowski, Joe Vitale i ja. Zostało zrobione podczas pierwszej wizyty tego niezwykłego człowieka w Polsce w 2006 roku.

Na mnie osobiście Joe miał ogromny wpływ, odwrócił moje postrzeganie życia do góry nogami i w ostatniej chwili rozwalił moje klapki z oczu ;) Moment ostatniego seminarium był zwrotny w moim życiu i otworzył furtkę na nowe możliwości.

Oczekuję, że po sobotnim seminarium z Joe dopadnie mnie mania skutecznego działania, pozytywnej energii i motywacji :)

Zapraszam do obejrzenia tłumaczonego przeze mnie filmiku, nagranego przez Joe. Mówi on trochę o tym jak jemu samemu podobała się ostatnia wizyta w Polsce.

Ciekawostką są komentarze do tego filmiku na youtube. Pozwolę je sobie przetłumaczyć:

davidchilderley pisze: Uważajcie, ten człowiek chce waszej gotówki!

cruseiro321 odpowiada: Dokładnie! I za każdym razem, gdy mu ją daję, wraca do mnie kilkakrotnie więcej :-) Uważajcie na tych, którzy chcą Was pokierować i nie chcą Waszej gotówki. Nigdy nie wiadomo czego tak naprawdę będą chcieli...


1 komentarz:

Andrzej pisze...

Na następnym seminarium z Joe Vitale się spotkamy :).