piątek, 30 października 2009

Nowy Program Partnerski Allegro


Oprócz tego, że na Allegro.pl sprzedajesz lub zamierzasz sprzedawać aukcje, możesz też zarobić na nowym programie partnerskim Allegro.

Oto co znalazłam tutaj:

''Grupa Allegro przygotowała dla Państwa propozycję nowego programu partnerskiego o nazwie MultiProgram. Obecna wersja nosi miano 'beta' ze względu na ciągłe udoskonalanie systemu do potrzeb Użytkowników. Uczestnicy MultiProgramu mają możliwość promowania serwisów i oferowanych przez nie usług z Grupy Allegro na swoich stronach internetowych.

Naszym celem jest popularyzacja marki Allegro w oparciu o najnowsze rozwiązania techniczne. Przystępując do nowego programu partnerskiego MultiProgram, mają Państwo okazję przyczynić się do zwiększenia popularności serwisów z Grupy Allegro i jednocześnie
otrzymać od nas wynagrodzenie z tytułu przeprowadzonych kampanii.

Na czym polega udział w MultiProgramie?

Program Partnerski pozwala każdemu promować Allegro poprzez umieszczenie reklamy (bannera, panelu wyszukiwarki bądź odnośnika tekstowego) na swojej stronie WWW. Gdy odwiedzający Twoją stronę kliknie na banner lub skorzysta z wyszukiwarki, umieszczonej w panelu, a następnie zarejestruje się w Allegro, zostanie Twoim Poleconym.


Otrzymasz do 30% jego wpłat w ciągu roku od rejestracji, a także od 10 do 20 zł po aktywacji jego konta! Otrzymasz również wynagrodzenie za dokonane przez poleconych Użytkowników zakupy "Kup Teraz".


Kto może zostać Partnerem MultiProgram.pl?

Każdy, kto: posiada własną, ciekawą stronę WWW, jest zarejestrowanym Użytkownikiem serwisu Allegro.pl oraz posiada pełną aktywację konta.
''

Idę się zarejestrować :)

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

http://www.azz.pl/multiprogram-allegro-wielka-wtopa/ - wielka porażka programu Allegro :( A zapowiadało się na prawdę ciekawie wielka szkoda. Zobaczcie też dyskusję na forum allegro o tym pseudo programie partnerskim - http://allegro.pl/phorum/read.php?f=300&i=40467&t=40467 Ludzie narzekają na każdym kroku.