poniedziałek, 23 listopada 2009

Prezenty świąteczne z Allegro i ze Złotych Myśli :)


Witajcie ponownie! Zbliżają się święta (ponoć mówię to od miesiąca, a to dlatego, że nie mogę się już doczekać ;)) i czas pomyśleć o prezentach! Zarówno lubię je kupować w internecie, jak i w stacjonarnych sklepach. Podrzucę Wam dziś kilka pomysłów na prezenty z internetu, jeśli chcecie :)

Pomysł 1 - książki Złotych Myśli na prezent - czytałam wszystkie 3 propozycje i są genialne. Sama rozdam je po rodzinie!


Pomysł 2 - prezenty z Allegro - trudno to opisać słowami, po prostu tam zajrzyjcie. Mega fajnie to wymyślili! :)

Acha, ważna sprawa - lepiej kupić wybraną rzecz od razu, żeby poczta polska zdążyła na czas dostarczyć! Serio - nie ma co odkładać tej decyzji na później. Moim zdaniem (opartym na kilkuletnim doświadczeniu) po 10tym grudnia nie można liczyć na pocztę. Mają po prostu zbyt duże obłożenie. Obym się myliła.

3 komentarze:

Janusz_Lit pisze...

pani marto. poczta ma coraz mniej przesylke do dostarczenia... a co za tym idzie ostatnio jakis rzecznik powiedzial ze oni kazdego klienta traktuja jak zloto bo NIE MA ICH :D

poczta bankrutem juz za 2 lata moze.. i przejmie ja Deschtes Post :D

polecam atykul -> http://biznes.onet.pl/poczta-polska-rosna-straty-wstrzymano-premie-nie-m,18572,1586427,1,prasa-detal

Łukasz pisze...

Moim zdaniem niepotrzebnie sieje się panikę, że poczta działa z olbrzymim opóźnieniem.
Częściowo wyciągnęli wnioski z poprzednich lat i jest coraz lepiej, na przykład w zeszły weekend dostawałem komentarze za paczki wysłane w piątek, więc nawet w soboty listonosze chodzili.

Mateusz pisze...

Świetny blog, bardzo dużo ciekawych informacji. Oby tak dalej. Pozdrawiam i zapraszam do siebie: http://pracuje.blogspot.com/